
Інвертор 2000Вт,12В/220В, перетворювач, інвертор напруги
5 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1708
- +380 (67) 525-69-70Главный менеджер
- +380 (93) 456-91-80м.КПИ-ул.Богдана Гаврилишина,5
- +380 (95) 876-33-10м.КПИ - ул. Зоологическая,3
Інвертор, перетворювач струму 12/220V – 2000W – потужний, компактний, фірмова упаковка. Автомобільний інвертор Power Inverter, 2000 Вт. Перетворювач напруги 12/220 - альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі.
Автомобільний перетворювач напруги 12/220 Power Inverter, потужністю 2000 Вт – пристрій, призначений для підключення та використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефону, різної відео- та аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожах автомобілем, прогулянках на катері, в гаражі, на дачі, в аварійних ситуаціях. Як джерело напруги ±12 В можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори.
На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, розетка для електроприладів, тумблер увімкнення та USB-порт. Охолодження інвертора є постійним і здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу. Там же знаходяться клеми для підключення кабелю від акумулятора та 2 запобіжника (FUSE), які легко замінити у разі їх виходу з ладу. При напрузі акумуляторної батареї ±10.2-10.8 і перевищенні пікової потужності навантаження лунає звуковий сигнал. Автоматичне відключення пристрою відбувається при низькому вхідному та падінні вихідної напруги. Power Inverter має надійний тепловий захист, що спрацьовує при температурі > 45°C, захист від перевантаження та короткого замикання на виході.
Автомобільний інвертор Power 12/220 2000 Вт – сучасний, компактний та надійний пристрій, який гарантовано виручить Вас у найнепередбачуваніших ситуаціях!
В комплекті: Перетворювач Inverter 12/220; Кабель для підключення інвертора від акумулятора при навантаженні понад 200 Ватт: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: китайською та англійською мовами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист від перегріву | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 0.78 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | алюміній|пластик|електронні компоненти |
| Тип пристрою | DC / AC інвертор |
| Вихідна напруга USB-порту: | ±5 В, 500 мА |
| ККД: | >90% |
| Сигналізація низького заряду: | при напрузі батареї ±10.2 - 10.8 В |
| Вихідний сигнал: | модифікована синусоїда |
| Відключення інвертора: | при напрузі батареї ±9.2 - 9.8 В |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Вихідний струм | ~8.1 А |
| Вхідна напруга | ±12 В |
| Вихідна напруга | ~220 В, 50 Гц |
- Ціна: 5 800 ₴










