
Інвертор 5000Вт,12/220В,c функцією плавного пуску перетворювача.
9 200 ₴
6 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5000
- +380 (67) 525-69-70Главный менеджер
- +380 (93) 456-91-80м.КПИ-ул.Богдана Гаврилишина,5
- +380 (95) 876-33-10м.КПИ - ул. Зоологическая,3
Для охолодження перетворювача використовується вбудований малошумящими вентиляторами (2 шт), включаються автоматично при необхідності. Основні області застосування – автомобільний, водний транспорт. Перетворювач можна застосовувати для підключення більшості електричних приладів, які споживають потужність нижче або дорівнює вихідної потужності перетворювача: електролампи, бритви, фени, телевізори, радіо, аудіо та відео техніка, телефони, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів і т. д. При підключенні навантаження більше допустимої, спрацьовує захист від перевантаження, при цьому напруга 220В на виході пристрою відключається і звучить попереджувальний звуковий сигнал. Після зниження навантаження до робочих величин працездатність перетворювача відновиться автоматично і звуковий сигнал вимикається. У перетворювачі застосовані заходи для запобігання повного розряду акумулятор-ної батареї, до якої він підключений: при зниженні напруги акумулятора до рівня приблизно 10,5 До включається попереджувальний звуковий сигнал, а при 10,0 В перетворювач вимикається. При експлуатації перетворювача слід обирати потужність підключаються до нього пристроїв на 15...20 відсотків нижче максимальної вихідної потужності приладу. Слід враховувати, що по мірі розряду акумулятора максимальна вихідна потужність перетворювача знижується. Увага!: Максимальна вихідна потужність перетворювача забезпечується тільки при вхідній напрузі 14,4 Ст.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 10-15В
- Напруга: 220-240В
- Пікова потужність: 5000 Вт
- Номінальна потужність: 2500 Вт
- Частота на виході: 50±2%
- Форма вихідного сигналу - ступінчата апроксимація синусоїди ККД 80-90%
- USB порт 5В
- Температура навколишнього середовища: -10...+50 С
- Межа низької напруги 9,7-10,3 В
- Межа високої напруги 14,5-15,5 В
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високого і низького напруги, перегріву
- Розмір 28,2х15х7,2 см см
- Маса 1,75 кг
- Комплектація: Перетворювач напруги 5000W 12- > 220 В. Упаковка. Дроти для підключення пристрою до клем акумулятора.Інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 900 ₴










