
Інвертор із зарядкою акумулятора на 1800Вт. UKC.UPS. Перетворювач напруги 12/220 + зарядний пристрій.
9 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: УПС 1800
- +380 (67) 525-69-70Главный менеджер
- +380 (93) 456-91-80м.КПИ-ул.Богдана Гаврилишина,5
- +380 (95) 876-33-10м.КПИ - ул. Зоологическая,3
Характеристики та опис
-
Основні атрибути
-
Виробник
UKC
-
Країна виробник
Китай
-
Допустима пікова потужність
1800 Вт
-
Захист від короткого замикання
Да
-
Захист від перегрівання
Да
-
Захист від перевантажень
Да
-
ККД, не менш ніж
90 %
-
Кількість аналогових виходів
1
-
Максимальна робоча температура довкілля
50 град.
-
Мінімальна робоча температура довкілля
-10 град.
-
Номінальна потужність
800 Вт
-
Номінальна вхідна напруга
12 В
-
Номінальна вихідна напруга
220 В
-
Стан
Нове
-
Тип робочої величини
Напруга
-
Форма вихідної напруги
Апроксимована синусоїда
-
Частота
50 Гц
-
-
Габаритні розміри
-
Вага
1.2 кг
-
Висота
62 мм
-
Довжина:
260 мм
-
Ширина
130 мм
-
Інвертор UKC UPS-1800A 12V-220V 1800W
Прилад призначений для перетворення електрики з 12 В на 230 В, а також для заряджання акумулятора від мережі 230 В. Інвертор UKC UPS-1800A дає змогу під'єднувати навантаження до 1800 Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади. Корпус зроблений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна під'єднувати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів. А також доступна функція заряджання акумулятора 12 В від мережі змінного струму 230 В. Зона застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін. Захист від короткого замикання, перевантаження, високого та низького напруги, перегрівання.

Характеристики:
- Вхідна напруга: 12V;
- Напруга на виході: 230V;
- Номінальна потужність: 1800W;
- Частота на виході: 50Hz+/-2Hz;
- Можливість заряджати акумулятор;
- Форма вихідного сигналу: ступенева апроксимація синусоїди;
- ККД понад 90%;
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегрівання;
- Розмір: 260 х 130 х 62 мм;
- Вага: 1,2 кг.

Комплектація
- інвертор UKC 1800A
- комплект дротів для під'єднання від акумулятора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 400 ₴










