
Інвертор 12V в 220V 2000W UKC з LCD дисплеєм, перетворювач напруги 12В - 220В 2000Вт
10 120 ₴
- Немає в наявності
- Код: И2000дисплей
+380675256970
- +380 (67) 525-69-70Главный менеджер
- +380 (93) 456-91-80м.КПИ-ул.Богдана Гаврилишина,5
- +380 (95) 876-33-10м.КПИ - ул. Зоологическая,3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач напруги 12V на 220V 2000W UKC KC 2000D Характеристики UKC KC-2000D: Вихідна потужність (макс. допустиме навантаження) 1000 Вт Номінальна потужність 1000 Вт Вхідна напруга 12 Вольт (10.0 - 15.0 VDC, постійний) Вихідна напруга 220 Вольт (VAC, змінний) Форма вихідного сигналу - Модифікована синусоїда Частота сигналу 50 Гц +/- 2 Гц Коефіцієнт корисної дії > 90% Тривала робота перетворювача напруги, можлива при навантаженні не більше 1600 Ватт Відмінні риси перетворювача: Зумер низького рівня заряду акумулятора Автоматичне вимкнення за низького рівня заряду акумулятора Автоматичне вимкнення при перевантаженні, короткому замиканні. Система примусової вентиляції Автоматичне відключення під час перегріву LCD екран USB роз'єм Комплектація: Перетворювач інвертор Провід для підключення від акумулятора Провід для підключення від прикурювача Фірмова упаковка Розмір: 195Х115х55 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 120 ₴










