
Інвертор 2500Вт, перетворювач напруги 12/220V .
5 000 ₴
4 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: и2500
- +380 (67) 525-69-70Главный менеджер
- +380 (93) 456-91-80м.КПИ-ул.Богдана Гаврилишина,5
- +380 (95) 876-33-10м.КПИ - ул. Зоологическая,3
Инвертор, перетворювач напруги 12/220V - 2500W - потужний, компактний, фірмова упаковка.
Автомобільний інвертор UKC Power Inverter, 2500 Вт. Перетворювач напруги 12/220 - альтернативне харчування приладів, що працюють від мережі.
Автомобільний перетворювач напруги 12/220 Technology Power Inverter, потужністю 2500 Вт – пристрій, призначений для підключення і використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефону, різної відео - і аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожі на автомобілі, прогулянки на катері, в гаражі, на дачі, в аварійних ситуаціях. В якості джерела напруги ±12 В можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори.
На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, 2 розетки для електроприладів, тумблер включення і USB-порт. Охолодження інвертора здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу. Там же знаходяться клеми для підключення кабелями акумулятора. При напрузі акумуляторної батареї ±10.2-10.8 В або перевищенні пікової потужності навантаження лунає звуковий сигнал. Автоматичне відключення пристрою відбувається при низькому вхідному і падінні вихідної напруги. UKC Power Inverter має надійну теплову захист, яка спрацьовує при температурі > 45°C, захист від перевантаження та короткого замикання на виході.
Автомобільний інвертор Technology 12/220В 2500 Вт – сучасне, компактне і надійне пристрій, що гарантовано виручить Вас в самих непередбачених ситуаціях!
В комплекті:
- Перетворювач Power Inverter 12/220;
- Кабелі для підключення інвертора від акумулятора 2шт.;
- Інструкція з експлуатації: на китайською та англійською мовами.
Характеристики
Основні атрибути Країна виробник Китай Номінальна вхідна напруга 12В (10-15В) Номінальна вихідна напруга 220~240 В Додаткові характеристики Матеріал: алюміній, пластик, електронні компоненти Сигналізація низького заряду: при напрузі батареї ±10.2 - 10.8 В Відключення інвертора: при напрузі батареї ±9.2 - 9.8 В Вхідна напруга: ±12 В Вихідна напруга: ~220 В, 50 Гц Вихідна напруга USB-порту: ±5 В, 500 мА Тип пристрою: DC / AC інвертор Вихідний струм: ~8.1 А Вихідна потужність: 1250 Вт Вихідний сигнал: модифікована синусоїда ККД: >90% Вага з упаковкою: 2,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1250 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2500 Вт |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
- Ціна: 4 000 ₴










